• 24. 03. 2023.

29.03.2023

Za nami gminny etap Konkursu Recytatorskiego organizowanego przez nauczycielki z naszej szkoły: panią Hannę Bojarską oraz panią Katarzynę Szymecką. Poziom zdolności recytatorskich i aktorskich uczniów trzech szkół z naszej gminy sięgał sufitu! To była prawdziwa przyjemność dla oczu i uszu. W konkursie wzięło udział piętnaścioro dzieci wyłonionych wcześniej podczas eliminacji szkolnych. Jury w składzie: Małgorzata Grabarz (SP. w Dubielnie), Maria Orkiszewska (SP. w Zegartowicach), Daria Karbownik-Wiśniewska (SP. w Papowie Biskupim) przyznało następujące nagrody:

I miejsce: Sabina Urbańska (SP. w Dubielnie, kl. II)

II miejsce: Magdalena Mazurkiewicz (SP. w Zegartowicach, kl. III)

III miejsce: Kaja Pudlewska (SP. w Dubielnie, kl. II)

III miejsce: Tymon Wiśniewski (SP. w Papowie Biskupim, kl. II)

IV miejsce: Zuzanna Chrzanowska (SP. W Zegartowicach, kl. III)

Organizatorki przyznały nagrodę dodatkową (wyróżnienie) Blance Cetkowskiej (SP. w Dubielnie, kl. II).

Wszystkie dzieci otrzymały w podziękowaniu za udział dyplomy i nagrody rzeczowe. Gratulujemy wszystkim uczestnikom zdolności i odwagi. Dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy w przyszłym roku!

• 24. 03. 2023.

29.03.2023

Dzieci z oddziału przedszkolnego bardzo pysznie i słodko zakończyły tydzień. To wszystko za sprawą gofrów, które przygotowały razem z Paniami z okazji Dnia Gofra.

• 21. 03. 2023.

29.03.2023

Piżamowy Dzień za nami! Tak, jak przyroda, tak i my zbudziliśmy się z zimowego snu, by powitać upragnioną wiosnę. W tym roku zrobiliśmy to nieco inaczej niż zwykle. Postanowiliśmy wesprzeć ogólnopolską akcję pt. "Dzień Piżamy" organizowaną przez fundację "Gdy liczy się czas". Nasi wspaniali uczniowie i nauczyciele wsparli finansowo zbiórkę, by wesprzeć dziecięce oddziały onkologiczne. Na wszystkich uczestników zabawy czekały tego dnia smakołyki przygotowane przez rodziców w postaci ciast, ciasteczek, rogalików, babeczek. Był też popcorn, słone przekąski, kakao, napoje oraz tosty z serem i szynką. Ucztę dla podniebienia dopełniła uczta dla oka - zorganizowaliśmy kino na poduszkach.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację tego wspaniałego dnia!

Rodzicom, którzy upiekli i kupili smakołyki, przekąski i napoje, Nauczycielom, którzy pomogli w rozstawieniu, posprzątaniu, podłączeniu sprzętu, Paniom z obsługi za kakao i pokrojenie ciast, Uczniom za przyjście w piżamach, pieczenie tostów, pomoc w pracach porządkowych. Dziękujemy WSZYSTKIM, którzy dorzucili swój "grosik" do naszej puszki! Jesteście wielcy! Jutro podamy dokładną kwotę zbiórki.

Z pozdrowieniami Pani Hania i Pani Ola

P.S. Zapraszamy na szkolnego TikToka, będziemy starać się dodawać ciekawe urywki z życia w naszej szkole.

Podczas Dnia Piżamy zebraliśmy wspólnie... 1750 zł!!! To ogromna kwota, jak na tak małą liczbę uczniów! Dziękujemy Wam ogromnie!!! Radość wypełnia nasze serca!

#dzienpizamy #biegwpizamach #fundacjagdyliczysieczas

• 20. 03. 2023.

29.03.2023

Rozpoczynamy rekrutację do przedszkola. Serdecznie zapraszamy do zapisów. W naszym przedszkolu dużo się dzieje. A dzieci są uśmiechnięte i zadowolone. Przyjdź, zobacz, przekonaj się, zapisz swoje dziecko.

• 15. 03. 2023.

29.03.2023

Zajęcia z robotyki w klasie "0" i przedszkolu.

Dziś dzieci z przedszkola i klasy zero uczestniczyły w zajęciach z robotyki prowadzonych przez Pana Przemka z Akademia Przyszłości. Wszystkie dzieci były zaangażowane w tworzenie swoich pojazdów, które potem mogły samodzielnie sterować.

• 10. 03. 2023.

Szkolny Konkurs Recytatorski

Dziś w naszej szkole odbył się Konkurs Recytatorski organizowany przez panie Hannę Bojarską oraz Katarzynę Szymecką. Uczniowie klas I-III zaprezentowali zdolności aktorskie i recytatorskie prezentując poezję Juliana Tuwima i Jana Brzechwy. Pięknym wierszom towarzyszyły wspaniałe przebrania i rekwizyty. Do konkursu gminnego przeszły następujące osoby:

Kaja Pudlewska - I miejsce (klasa II).

Sabina Urbańska - II miejsce (klasa II).

Blanka Cetkowska - III miejsce (klasa II).

Cezary Sobczyński - wyróżnienie (klasa II).

Jakub Skorupski - wyróżnienie (klasa II).

Serdecznie gratulujemy i trzymamy mocno kciuki za powodzenie podczas kolejnego etapu!

• Konkurs przyrodniczy

09.03.2023

8 marca 2023 odbył się między klasowy konkurs przyrodniczy dla uczniów z klas I-III.  Reprezentanci poszczególnych klas wykazali się wiedzą z zakresu najbliższego środowiska przyrodniczego, rozpoznawali głosy ptaków i zwierząt, aktywnie wykonywali poszczególne zadania.

I miejsce zdobyła klasa III

Magda Jakimowska