Nawigacja

 • Pasowanie na ucznia

  Pasowanie na ucznia

  12 października 2018  odbyła się w naszej szkole uroczystość „Pasowania na ucznia klasy pierwszej”. Uczniowie przedstawili program artystyczny w którym oprócz śpiewu poznanych piosenek oraz recytacji wierszy wykazali się wiedzą o Polsce, znajomością liter i umiejętnością dodawania. Udowodnili swoją znajomość ruchu drogowego i zasad dobrego wychowania. Przybyli goście nagrodzili ich brawami. Uroczystego aktu pasowania dokonał pan dyrektor Adam Marolewski. Po wręczeniu dyplomów oraz legitymacji szkolnych uczniowie klasy pierwszej otrzymali również upominki od zaproszonych gości uczniów grupy przedszkolnej, klas 0,II,III. O słodki poczęstunek dla wszystkich zadbali rodzice naszych pierwszoklasistów.

   Życzymy naszym pierwszakom samych sukcesów w nauce i zachowaniu.

  Wychowawca klasy Mirosława Karbownik

 • Odwołane zajęcia w zerówce

  Zajęcia w klasie "0" odwołane z powodu choroby nauczyciela do 16.10 (do wtorku włącznie).

 • Noc w szkole klasy IV

  Noc w szkole klasy IV

  W nocy z 5 na 6 października klasa IV miała swoje pierwsze nocowanie w szkole. Najpierw przygotowaliśmy salę na naszą sypialnie. Następnie p. Paulina Śliwka poprowadziła gry i zabawy, które wprawiły nas w dobry humor. Potem mieliśmy lekcję zumby :-) Dziękujemy p. Magdalenie Kierzkowskiej za poprowadzenie zajęć i przekazanie pozytywnej energii na resztę wieczoru. Po wysiłku naładowaliśmy nasze baterię pizzą. Gdy umyliśmy zęby i położyliśmy się do łóżek został wyświetlony film. Rano zostało nam tylko poranna gimnastyka i posprzątanie.

 • Światowy Dzień Zwierząt

  Światowy Dzień Zwierząt

  4 października obchodzimy Światowy Dzień Zwierzat. Z tej okazji w naszej szkole pojawił się gość specjalny, który poopowiadał o życiu zwierząt żyjących w terarium.

 • Ćwiczenia przeciw pożarowe

  Ćwiczenia przeciw pożarowe

  4 października w naszej szkole odbyły się ćwiczenia przeciw pożarowe. W tym roku symulowany pożar wybuch w zerówce. Każdy z uczniów wiedział jak w danej sytuacji należy się zachować. 

 • 23 kilometr

  23 kilometr

  3 października klasa III i IV została zaproszona przez p. E. Grzelak na spotkanie z Darią i Krzysztofem Nowakowskimi. Przenieśli nas na chwilę w świat wielkiego śniegu, mrozu i lodu opowiadając nam o swoich przygodach. Opowiedzieli nam o psich zaprzęgach i codziennej pracy z psami. Była to cudowna opowieść o psach i ludziach, którzy z pasją poświęcili im życie. Na koniec spotkania zostały wręczone nagrody za portrety siberiana i alaskan husky.

 • Dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka

  Dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka

  27 września z okazji Dnia Chłopaka odbyła się dyskoteka. Klasa czwarta by zostać przyjęta do grona starszaków musiała przejść test smaku. Wszyscy dzielnie posmakowali przygotowany przez klasę VIII poczęstunek. Po tej atrakcji nastąpiły tańce oraz zabawy.

 • POKAZY Z FIZYKI NA UMK W TORUNIU

  POKAZY Z FIZYKI NA UMK W TORUNIU

  Uczniowie klasy VII Szkoły Podstawowej w Dubielnie wraz z uczniami ze szkoły Podstawowej w Papowie Biskupim i w Zegartowicach dnia 25.09.18r.  uczestniczyli w Pokazach z fizyki na UMK w Toruniu. Zajęcia pt. „Co to jest fizyka?” dały okazję  obejrzenia ciekawych eksperymentów. Prezentowanym doświadczeniom towarzyszył  wykład pana profesora Grzegorza Karwasza. Wydział Fizyki, Astronomii  i  Informatyki  Stosowanej w Toruniu już  nie od dziś podejmuje naszą młodzież, chcąc rozwijać w nich zainteresowania naukami ścisłymi. Uczniowie naszej szkoły brali aktywny udział w wykonywaniu eksperymentów podczas trwania pokazów.

 • Spotkanie z rodzicami

  Spotkanie z rodzicami

  Spotkanie z rodzicami odbędzie się 25 września (wtorek) według harmonogramu:

  • 15.30 - spotkanie z dyrektorem, prezentacja obsługi dziennika elektronicznego
  • 16.00 - spotkanie z wychowawcami 
 • Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków

  Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków

  14 września część uczniów klas IV-VIII pod opieką p. Beaty Frąckowskiej i p. Radosław Lipowskiego mieli okazję zobaczyć balet pt. "Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków". Uczniowie byli pod wielkim wrażeniem i już nie mogą się doczekać kolejnego wyjazdu do opery.

 • Wycieczka klasy I, II i III do ogrodu zoobotanicznego w Toruniu

  Wycieczka klasy I, II i III do ogrodu zoobotanicznego w Toruniu

  Klasy I, II i III dnia 13 września odwiedziły ogród  zoobotaniczny w Toruniu. Uczniowie z zainteresowaniem podziwiali zwierzęta i roślinność, a także poszerzali wiadomości na ich temat. Uczniowie klasy III dziękują p. E. Grzelak za umożliwienie wejścia na teren ogrodu bezpłatnie z uwagi na wygrany konkurs piosenki organizowany w Dniu Dziecka.
  Wychowawcy klas
   

 • Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

  Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

  Apel rozpoczął się o godzinie 8.15. Pan Dyrektor powitał nauczycieli, rodziców i uczniów. Następnie odczytał list od pani minister Anny Zalewskiej i przedstawił wychowawców klas oraz nowych nauczycieli pracujących w naszej szkole. Na zakończenie Pan Dyrektor życzył powodzenia w nowy roku szkolnym. Następnie uczniowie z wychowacami udali się do klas.

 • Rozpoczęcie roku szkolnego

  Znalezione obrazy dla zapytania rozpoczęcie roku szkolnego  Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019
  nastąpi  3 września o godz. 8.15.

 • Zebranie z rodzicami klasy "0"

  Zebranie z rodzicami klasy "0"

  Dnia 29 sierpnia (środa) o godzinie 9.00 odbędzie się spotkanie wychowawczyni klasy "0", pani Katarzyny Freund z rodzicami. Serdecznie zapraszamy.

 • Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

  Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

  23 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2017/2018. W tym dniu uczniowie zostali nagrodzeni za wyniki w nauce oraz pracę na rzecz szkoły. Sekretarz gminy, Dariusz Śliwiński, wręczył nagrodę dla najlepszego ucznia Erykowi Flisowi. Nagrodził również uczniów biorących udział w konkursie organizowanym przez gminę. Był to też czas podziękowań dla Anni Banaś oraz Pauliny Piskorskiej, które od września będą uczyć w Papowie Biskupim.

  Tym wydarzeniem zaczęliśmy wakację :-) Życzymy dużo słońca i uśmiechu. Do zobaczenia we Wrześniu :-)

   

 • Dyskoteka pożegnalna dla uczniów klasy IV

  Dyskoteka pożegnalna dla uczniów klasy IV

  22 czerwca odbyła się dyskoteka dla uczniów klasy VI, którzy opuszczają mury naszej szkoły. Było dużo zabawy, radości i tańca, lecz gdy zbliżał się koniec zabawy, zaczęły pojawiać się łzy...

 • Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

  Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

  Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 odbędzie się 22 czerwca o godzinie 8.15.

 • wycieczka rowerowa do pp. Dziarneckich

  wycieczka rowerowa do pp. Dziarneckich

  W piątek 8.06.2018r uczniowie klasy 7 wybrali się na wycieczkę rowerową. Celem naszej wyprawy było gospodarstwo rolne państwa Ewy i Krzysztofa Dziarneckich. Zostaliśmy zaproszeni przez rodziców Natalii, aby wspólnie, całą klasą spędzić popołudnie. Było pyszne jedzonko oraz  czas na zabawę i wypoczynek. Bardzo dziękujemy państwu Dziarneckim za wspaniałą atmosferę oraz poświęcony nam czas.

  J. Kopczyk, M. Waszak

 • Ogródek meteo

  Ogródek meteo

     7.06.2018r uczniowie kl 4 wybrali się na zajęcia w terenie do ogródka meteorologicznego w Falęcinie. Mogliśmy zobaczyć  jak w rzeczywistości wyglądają przyrządy meteorologiczne, o których uczyliśmy się w szkole. Dowiedzieliśmy się również, że ośrodek doświadczalny w Falęcinie zajmuje się testowaniem nowych odmian zbóż, rzepaku i grochu dla firm polskich, niemieckich i francuskich. Dziękujemy pani Basi Żuralskiej oraz panu Zdzisławowi Kwiatkowskiemu za oprowadzenie i poświęcony nam czas.

  J. Kopczyk, B. Frąckowska

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Dubielnie
  Szkoła Podstawowa
  Dubielno 14
  86-221 Papowo Biskupie
 • 056 676 91 78

Galeria zdjęć