Z powodu likwidacji punktu filialnego Gminnej Biblioteki Publicznej mieszczącego się w szkole, bardzo prosimy o zwrot wypożyczonych książek do połowy grudnia 2020 roku.
Z podziękowaniem
Anna Szydłowska

Z powodu likwidacji punktu filialnego Gminnej Biblioteki Publicznej mieszczącego się w szkole, bardzo prosimy o zwrot wypożyczonych książek do połowy grudnia 2020 roku.
Z podziękowaniem
Anna Szydłowska
W dniu 10 listopada o godz. 11.11 uczniowie naszej szkoły przystąpią do wspólnego zaśpiewania "Mazurka Dąbrowskiego" w formie on-line. W ten sposób chcemy włączyć się we wspólne świętowanie ważnej dla Polaków rocznicy - Narodowego Święta Niepodległości.
W naszej szkole w dniach 19- 26 października 2020 odbył się konkurs dla uczniów klas I-III. Uczestnicy musieli się wykazać wiedzą o otaczającym je środowisku przyrodniczym, rozpoznawać zwierzęta, rośliny, prace polowe. Omówione zostały zasady bezpieczeństwa i dbałości o higienę. Uczniowie wspólnie naśladowali głosy zwierząt, które spotykamy na wsi. Wszyscy aktywnie uczestniczyli w konkursie i zdobywali punkty.
Do najlepszych uczniów na poziomie swojej klasy należą;
Klasa I
Zuzanna Komuda - 10 pkt
Dominik Ziobrowski – 10 pkt
Klasa II
Szymon Chmarzyński – 14 pkt
Klasa III
Alicja Pindral – 15 pkt
Wszystkim uczestnikom gratuluję i zachęcam do poznawania najbliższego środowiska przyrodniczego i dalszego zdobywania wiedzy.
Organizator
Mirosława Karbownik
Dyrektor Szkoły informuje, że można składać wnioski dotyczące wypożyczenia sprzętu komputerowego do nauki zdalnej. Wniosek pisemny z uzasadnieniem składamy do dyrekcji począwszy od 6 listopada 2020 r.
p.o. Dyrektora Szkoły
Małgorzata Waszak
W związku z nowym rozporządzeniem Rady Ministrów od 9 listopada do 29 listopada 2020 r. uczniowie klas I, II, III przechodzą na naukę w trybie zdalnym.Korzystamy z platformy GSuite, do której uczniowie wcześniej otrzymali loginy (można skorzystać z filmu instruktażowego).O kolejnych decyzjach powiadomię w następnym komunikacie.
p.o.Dyrektora Szkoły
Małgorzata Waszak
Z uwagi na potwierdzone przypadki zakażenia wirusem Sars CoV-2 w naszej szkole oraz dynamicznie rosnącą liczbę chorych na terenie gminy, a także mając na uwadze zdrowie naszych uczniów, ich rodzin i pracowników szkoły, po uzyskaniu pozytywnej opinii Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego i za zgodą Organu Prowadzącego - Wójta Gminy w dniach 30.10.2020 r.- 06.11.2020 r. zajęcia klas ,,0, I, II, III oraz punktu przedszkolnego zostają zawieszone. Planowany powrót uczniów do szkoły 09.11.2020 r. W przypadku kolejnych decyzji pojawią się komunikaty.Klasy V -VIII kontynuują w dalszym ciągu kształcenie na odległość.
Życzę zdrowia i spokoju.
Małgorzata Waszak
Decyzją Dyrektora Szkoły w dniu jutrzejszym 30.10.2020 r. - piątek zajęcia stacjonarne klas 0, I, II, III, przedszkola oraz zajęcia zdalne dla klas V, VI, VII, VIII zostają zawieszone (dzień do dyspozycji dyrektora. Informacje o dalszych decyzjach pojawią się najpóźniej w niedzielę.
Z poważaniem
p.o. Dyrektora Szkoły
M. Waszak
Uczniowie, którzy chcą wypożyczyć laptop do nauki zdalnej proszeni są o zgłoszenie wniosku do dyrekcji szkoły z uzasadnieniem. Prośby przyjmujemy telefonicznie ((56) 676 91 78) od poniedziałku w godz. 8.00 – 13.00.
p. o. Dyrektora
Małgorzata Waszak
W związku z rozporządzeniem Premiera RM oraz Ministerstwa Zdrowia od 26 października 2020r. (od poniedziałku) w klasach IV-VIII nauka odbywać się będzie zdalnie.
Dzieci w klasach I, II, III oraz klasy „0” i przedszkola będą nadal uczyć się stacjonarnie. Najpóźniej w sobotę (24.10.2020r.) na stronie szkoły w zakładce „Platforma GSuite” oraz na e-dzienniku pojawią się linki do filmu instruktażowe i instrukcje obsługi platformy do nauki zdalnej.
Lekcje odbywać się będą zgodnie z planem lekcji w następujących godzinach:
p. o. Dyrektora
Małgorzata Waszak
Sesje świąteczne odbędą się: 1. 20 października na 6. lekcji- klasa "0", na 7 lekcji - klasy VI-VIII. 2. 23 października na 3. lekcji klasy 1-3, na 6. lekcji klasa V, 13.30 - . przedszkole. Preferowany czerwony ubiór i własna czapka mikołajkowa lub beret. Zgody zanosimy do pani Hanny Bojarskiej (sala nr 9) w poniedziałek.
Od 2 września 2020 r. autobus szkolny zaczyna dowozy według poniższego harmonogramu. Przypominamy, że w autobusie obowiązkowo zakładamy maseczki.
Harmonogram:
Klasy V-VIII:
Klasy „0”-III:
W dniu 1 września 2020 roku rozpoczynamy nowy rok szkolny według innych zasad, w związku z panującą sytuacją epidemiologiczną. Odbędą się tylko spotkania z wychowawcami klas. W trosce o bezpieczeństwo wszystkich członków społeczności szkolnej spotkania zaplanowaliśmy tak, aby ograniczyć do minimum przebywanie osób z zewnątrz na terenie szkoły.
W związku z tym tylko wychowawcy przedszkola, oddziału przedszkolnego i klasy I spotkają się z dziećmi/uczniami oraz ich rodzicami /opiekunami. W pozostałych klasach (II – VIII) wychowawcy spotkają się tylko z uczniami. Prosimy, by rodzice/ opiekunowie oczekiwali na swe dzieci przed budynkiem z zachowaniem dystansu społecznego.
O wyznaczonej w harmonogramie spotkań godzinie wychowawcy zabiorą sprzed budynku uczniów do klas, a po spotkaniu odprowadzą je.
Prosimy, aby rodzice uczestniczący w spotkaniach podczas przebywania w przestrzeni wspólnej zasłonili usta i nos, a przy wejściu na teren budynku szkolnego obowiązkowo zdezynfekowali ręce oraz przestrzegali zasadę: 1 opiekun na ucznia/uczniów przy zachowaniu dystansu społecznego od kolejnego opiekuna, dziecka, pracownika szkoły min. 1,5 m.
W tym dniu nie kursuje autobus szkolny.
Oto harmonogram spotkań:
8.15 – klasy V, VI, VII, VIII
9.15 – klasy I, II, III
10.15 – klasa ,,0”
11.15 – przedszkole
Wszyscy uczniowie spotykają się ze swoimi wychowawcami w salach:
Przedszkole – sala nr 13 – wychowawca Aleksandra Banaś
Klasa ,,0” – sala nr 9 – wychowawca Hanna Bojarska
Klasa I – sala nr 12 – wychowawca Katarzyna Taglewska
Klasa II – sala nr 10 – wychowawca Aleksandra Piątkowska
Klasa III – sala nr 11 – wychowawca Mirosława Karbownik
Klasa V – sala nr 3 – wychowawca Jolanta Kopczyk
Klasa VI – sala nr 4 – wychowawca Radosław Lipowski
Klasa VII – sala nr 2 – wychowawca Karolina Książkiewicz
Klasa VIII – sala nr 5 – wychowawca Małgorzata Mielcarska
Wszyscy, zarówno uczniowie, jak i rodzice, zobowiązani są do zapoznania się z zarządzeniem Dyrektora Szkoły ,,Regulamin bezpieczeństwa organizacji zajęć szkolnych w okresie pandemii Covid-19 na terenie Szkoły Podstawowej im. M. Kopernika w Dubielnie w roku szkolnym 2020/2021” i przestrzegania zawartych w nim zasad.
W pliku znajdują się procedury bezpieczeństwa zajęć szkolnych w okresie pandemii covid-19 na terenie szkoły podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Dubielnie w roku szkolnym 2020/2021 oraz deklaracja. Prosimy o zapoznanie się z procedurami.
PROCEDURY_BEZPIECZENSTWA_ZAJEC_SZKOLNYCH_W_OKRESIE_PANDEMII_COVID-19_NA_TERENIE_SZKOLY_PODSTAWOW.pdf
Stosujcie byśmy wszyscy byli zdrowi.
Odbiór zaświadczeń z wynikami egzaminu ósmoklasisty będzie odbywać się w piątek (31.07) oraz w poniedziałek (3.08) w godzinach od 9.00 do 13.00 w sekretariacie szkoły. Kody do systemu ZIU dostępnego pod adresem https://wyniki.edu.pl zostały przesłane na konta uczniowskie.
p. o. Dyrektora
Małgorzata Waszak
Drodzy rodzice i Kochani Uczniowie,
Z okazji zakończenia roku szkolnego 2019/2020 składamy Wam najserdeczniejsze życzenia. Dziękujemy za wytrwałość, serce, solidarność, sumienna pracę. Wszystkim Wam życzymy spokojnych, zdrowych, udanych i bezpiecznych wakacji.
Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Pracownicy Administracji i obsługi.
Przypominamy, na świadectwie są ważne dane osobowe i prosimy o nie wstawianie zdjęć z widocznymi danymi osobowymi.
Poniżej załączamy plik z harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021
Nowy_harmonogram_rekrutacji_do_szkol_ponadpodstawowych_na_rok_szkolny_2020.docx
Uczniowie klas 0-III będą mogli wrócić do placówek 25.maja zachowując reżim sanitarny. Powrót do szkoły nie jest obowiązkowy. W szkole nie będzie realizowany program nauczania. Do 7.czerwca program nauczania będzie nadal przekazywany zdalnie przez nauczycieli. Uczniom będzie zapewniona opieka w ramach zajęć opiekuńczo-wychowawczych z elementami dydaktycznymi. Proszę rodziców o dokładne zapoznanie się z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej, Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministra Zdrowia. Oto niektóre z nich:
Do szkoły ucznia przywozi i odbiera rodzic zachowując środki ostrożności (maseczka, rękawiczki). Autobus szkolny nie dowozi uczniów oraz w szkole nie będą wydawane posiłki. Jest to decyzja organu prowadzącego Urzędu Gminy. Rodzic nie może wchodzić do szkoły, zostawia ucznia przy wyznaczonym wejściu do budynku.
Rodzic wysyłający dziecko do szkoły zobowiązany będzie podpisać oświadczenie, iż w razie zachorowania dziecka na COVID-19 nie będzie dochodził praw w sądzie. Apeluję do rodziców o rozsądek przy podejmowaniu decyzji o wysyłaniu dziecka do szkoły, dlatego że szkoła nie jest w stanie zapewnić 100% bezpieczeństwa uczniom. Ryzyko epidemiologiczne jest nadal wysokie. Dzieci przechodzą zarażenie bezobjawowo, a żadne badania przesiewowe stwierdzające kto jest nosicielem nie będą prowadzone ani wśród uczniów, ani nauczycieli i obsługi szkoły.
Proszę o informację telefoniczną do sekretariatu szkoły pod nr 56 676 91 78 do 20 maja (środa) do godziny 12.
Aneks do Zarządzenia Nr 20/2019/2020
p.o. Dyrektora Aleksandry Piątkowskiej
z dnia 18.05.2020r.
w sprawie czasowego zawieszenia zajęć w Punkcie Przedszkolnym przy Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Dubielnie, w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19
Zawiesza się czas oznaczony prowadzenia działalności dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej Punktu Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Dubielnie w okresie od 18 maja 2020r. do dnia 25 maja 2020r. w związku z brakiem zainteresowania ze strony rodziców dzieci uczęszczających do przedszkola przy Szkole Podstawowej w Dubielnie. Działalność została zawieszona w porozumieniu z organem prowadzącym – Wójtem Gminy w Papowie Biskupim.
p.o. Dyrektora szkoły
Aleksandra Piątkowska
Powered by aSc EduPage