• Szkoła do hymnu

18.11.2022

W imieniu Ministra Edukacji i Nauki Przemysława Czarnka serdecznie dziękujemy za udział w akcji „Szkoła do hymnu”. Miło nam poinformować, że w tegorocznej inicjatywie wzięło udział blisko 20,5 tys. przedszkoli, szkół i placówek oświatowych z kraju oraz prawie 360 placówek polonijnych z całego świata. Cieszymy się, że 10 listopada o godz. 11:11 byli Państwo z nami!

Biuro Ministra Ministerstwo Edukacji i Nauki

• Szkoła Pamięta

18.11.2022

W tegorocznej edycji akcji MEiN „Szkoła pamięta” udział wzięło ponad 11 tys. placówek działających w kraju i za granicą (11 274). To prawie 500 szkół więcej niż w ubiegłym roku. W inicjatywę zaangażowało się ponad 1 mln 702 tys. uczniów oraz ponad 156 tys. nauczycieli w tym nasi nauczyciele, rodzice i uczniowie

Cieszymy się, że tak wielu uczniów i nauczycieli włączyło się w działania upamiętniające, wyrażając swój szacunek do historii i przodków.

Nasza Szkoła może się cieszyć takim oto wyróżnieniem. Poniżej przedstawiamy Dyplom dla naszej szkoły z Biura Ministra Edukacji Narodowej.

• Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci

18.11.2022

Drodzy uczniowie i rodzice !!!

​​​​​​​
            Nasza szkoła przystąpiła do projektu  “Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”. Celem akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży, oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe zagospodarowanie odpadami.

W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny szkoła otrzyma   bon, który wykorzysta na nagrody rzeczowe w postaci materiałów biurowych. Jedynym warunkiem jest mobilizacja do działania, porządki domowe i chęci!

Do akcji szkolnej mogą przyłączyć się również firmy i instytucje, które oddadzą zużyty
            sprzęt na rzecz wybranej szkoły.

,,Im więcej sprzętu uzbieramy, tym wyższy bon otrzymamy!!!’’

Termin Akcji: 24.11.2022 r.

Miejsce Akcji: Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Dubielnie

Rodzaje_sprzetu_elektrycznego_i_elektronicznego.pdf

• Akademia z okazji 11 listopada

11.11.2022

Dzisiaj w naszej był bardzo uroczysty dzień. Obchody Święta Niepodległości rozpoczęliśmy od apelu w wykonaniu klas II i VIII pod kierownictwem pani Hanny Bojarskiej i pana Krzysztofa Sobczyka. Uczniowie zaprezentowali zdolności wokalne, recytatorskie oraz taneczne. Następnie cala szkoła przystąpiła do ogólnopolskiej akcji "Szkoła do hymnu" i o godzinie 11.11 odśpiewała hymn państwowy. Na zakończenie dzieci zostały poczęstowane przepysznymi, cieplutkimi rogalami marcińskimi przez nasze niezastąpione panie z kuchni i obsługi.