1 marca, przy braku prądu, klasa VI wraz Samorządem Uczniowskim przygotowała przedstawienie z okazji patrona naszej szkoły Mikołaja Kopernika. W pierwszej części Filip, jako Mikołaj Kopernik, zaprezentował nasz układ słoneczny w teorii heliocentrycznej. Każda planeta grana przez uczniów wyjaśniała swoją nazwę, np. Wenus - bogini miłości, oraz najważniejsze informację o niej. W drugiej części uczniowie przedstawili życiorys Mikołaja Kopernika. Na końcu każdy uczeń rozwiązywał quiz o naszym patronie. Najlepsze osoby, które zdobyły najwięcej punktów, nagrodzimy niedługo![]()
Opracowali: Karolina Książkiewicz, Radosław Lipowski

Od 30 stycznia do 12 lutego w naszej szkole są ferię. Z tej okazji każdmu uczniowi życzymy wypoczynku, miłej zabawy oraz powrotu do szkoły w poniedziałek 13 lutego
25 listopada jak co roku uczniowiez klas I-III obchodzili dzień Pluszowego Misia. W tym roku uczniowie zapoznali się z książką Grzegorza Kasdepke „Detektyw Pozytywka”. W czasie konkursu reprezentanci klas musieli się wykazać wiedzą o książce oraz rozwiązywać detektywistyczne zagadki. Po wyrównanym pojedynku wyniki są następujące.