W dniach 19-20 kwietnia 2016r uczniowie klasy IV i V przebywali na biwaku w Górznie. Podczas spaceru po Górznieńsko- Lidzbarskim Parku Krajobrazowym mieliśmy okazję nauczyć się rozpoznawać wiele roślin będących pod ochroną, podziwiać piękne widoki i oddychać czystym powietrzem. Dużą atrakcją był pobyt w Parku Linowym, gdzie każdy mógł spróbować swoich sił, przeżyć niezapomnianą przygodę, a także dostarczyć sobie mocnych wrażeń. Wieczorem bawiliśmy się wspólnie na dyskotece. Będziemy ten wyjazd miło wspominać.
B. Frąckowska, M. Mielcarska, J. Kopczyk


