Piknik u Pani Hani
W ostatnim tygodniu uczęszczania do szkoły klasa „0” b wraz ze swoją wychowawczynią udała się na piknik pożegnalny, który odbył się właśnie u niej. Wszyscy wyruszyli autobusem tuż po zjedzonym śniadanku. Pierwszą zaplanowaną atrakcją było skorzystanie z gościnności państwa Celińskich i odwiedzenie ich kucyków, co sprawiło dzieciom wiele radości. Następnie cała grupa udała się do swojej wychowawczyni, gdzie uczestniczyła w zabawach i rozgrywkach sportowych. Śmiechom i radosnym okrzykom nie było końca. Jedną z atrakcji było ognisko, przy którym dzieci smażyły sobie z zadowoleniem kiełbaski. Po zjedzonym posiłku nadszedł czas na malowanie twarzy- każdy mógł być tym, kim tylko zechciał ! Na deser wszyscy wspólnie przygotowali pyszne babeczki, które zjedli z apetytem. Kiedy pogoda przestała dopisywać grupa wraz z wychowawczynią spędziła miło czas grając w „Twistera” i inne gry planszowe. Po licznych zabawach nadszedł czas na przyrządzenie pysznej pizzy- do pomocy włączyły się wszystkie dzieci. Na zakończenie, w podziękowaniu za odwiedziny, dzieci otrzymały po dwa kolorowe baloniki, które pomogły wypędzić z nieba ciemne chmury.Nie zabrakło też pamiątkowych zdjęć z tego magicznego dla wszystkich zebranych dnia. Zapraszamy do ich oglądania!
Hanna Bojarska
zdjęcia w albumie fotograficznym
