Wiadomości

          • TURNIEJ SZACHOWY 2012/2013

            03.03.2013

             

            W dniu 1 marca 2013 odbył się ostatni (V) turniej szachowy. 

            Wyniki przedstawiają poniższe zestawienie:

             

                                   KOŃCOWE WYNIKI TURNIEJU SZACHOWEGO

                      - po 5 turniejach

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

            WYNIK I  TURNIEJU

            WYNIKI II TURNIEJU

            WYNIKI III TURNIEJU

            WYNIKI IV TURNIEJU

            WYNIKI V TURNIEJU

            WYNIK KOŃCOWY

             

            MIEJSCE

            JAWORSKI  HUBERT

            2

            2

            3

            2,5

            3

            12,5

             

            II

            DĄBROWSKA JAGODA

            0

            0

            0

            0,5

            0

            0,5

             

            V

            MODRZYŃSKI PRZEMYSŁAW

            1

            3

            3

            4

            3,5

            14,5

             

            I

            CHMARZYŃSKI  HUBERT

            3

            1

            3

            2,5

            2,5

            12

             

            III

            LEWANDOWSKI KRZYSZTOF

               

            1

            0,5

            1

            2,5

             

            IV

             

          • TURNIEJ WARCABOWY 2012/2013

            03.03.2013

            W dniu 2 marca 2013 odbył się ostatni (V) turniej warcabowy. Turniej podzielony został na dwie grupy.

            Wyniki przedstawiają poniższe zestawienie:

             

                         WYNIKI TURNIEJU WARCABOWEGO

             

             

               GRUPA I - KLASY I- III

             

             

             

             

             

             

             

             

            WYNIK I  TURNIEJU

            WYNIKI II TURNIEJU

            WYNIKI III TURNIEJU

            WYNIKI IV TURNIEJU

            WYNIKI V TURNIEJU

            WYNIK KOŃCOWY

             

            MIEJSCE

            BANASZEK SZYMON

            1,7

            O,75

            1,75

            2,00

            2

            8,20

             

            I

            GABRYŚ DOMINIK

            1,7

            1,75

            1,5

            1,00

             

            5,95

             

            II

            ZAGÓRSKA SANDRA

            0

             

            1,0

            0

            0,5

            1,5

             

            IV

            ZAGÓRSKI FABIAN

            0,7

            0,5

            0,75

            0,8

            0,5

            3,25

             

            III

            PIENIĄŻEK ZUZANNA

               

            0

            0

             

            0

             

            V

             

             

                         WYNIKI TURNIEJU WARCABOWEGO

             

            GRUPA II

            - KLASY IV - VI

             

             

             

             

             

             

            WYNIK I TURNIEJU

            WYNIKI II TURNIEJU

            WYNIKI III TURNIEJU

            WYNIKI  IV TURNIEJU

            WYNIKI V TURNIEJU

            WYNIK KOŃCOWY

            MIEJSCE

            GABRYŚ  SZYMON

            1,25

            1,66

            1,25

            2,00

            2,00

            8,16

            I

            LESZCZYŃSKA  DOMINIKA

            0,25

            0

            0,5

            0

            0

            0,75

            IV

            MODRZYŃSKI  PRZEMYSŁAW

            1,50

            1,33

            1,25

            1,00

            1,00

            6,08

            II

            KŁOS  RADOSŁAW

             

            1,00

            1,5

             

             

            2,5

            III

            NALIŃSKI  DAWID

               

            0,5

             

             

            0,5

            V

             

          • UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY NA XXXVI KOPERNIKAŃSKICH MARSZACH NA ORIENTACJĘ W TORUNIU

            01.03.2013

                  W sobotę 23 lutego 2013r uczniowie naszej szkoły wybrali się na XXXVI Kopernikańskie Marsze na Orientację w Toruniu. Impreza odbywała się na Starym Mieście, start i meta znajdowały się na dziedzińcu Ratusza. Trasa prowadziła do miejsc związanych z postacią Mikołaja Kopernika.   Cała zabawa polegała na tym, aby przebyć trasę pomiędzy zaznaczonymi na mapie punktami kontrolnymi, według dowolnie wybranej przez nas drogi. Potwierdzenie obecności na punktach kontrolnych polegało na dokonaniu wpisu do karty startowej, którą każdy z nas otrzymał. Dzięki takiemu spacerowi z mapą mieliśmy okazję chociaż trochę poznać zabytki Torunia.   Ci uczniowie, którzy w marszach brali udział już kilka razy, tworzyli swoje zespoły i samodzielnie poszukiwali punktów kontrolnych. Część dzieci w tego typu imprezie uczestniczyła pierwszy raz. Te osoby chodziły razem z opiekunami.   Po zakończonym marszu byliśmy bardzo głodni, dlatego udaliśmy się na posiłek do ulubionego przez dzieci miejsca, czyli do Mc Donalds.

               Cała impreza bardzo nam się podobała, fajnie było pochodzić po Starym Mieście i aktywnie spędzić czas.

            zdjęcia w albumie fotograficznym

          • WYNIKI KONKURSÓW " MAM TALENT" Z OKAZJI DNIA PATRONA SZKOŁY MIKOŁAJA KOPERNIKA

            28.02.2013

            W ramach obchodów DNIA PATRONA SZKOŁY - MIKOŁAJA KOPERNIKA odbyła prezentacja talentów uczniów  Wyłoniono najciekawsze talenty:

            I miejsce:  Julia Banaszek, Zuzanna Adamczyk, Laura Maier - "HULA HOP"

            II miejsce: Zofia Chmarzyńska , Zuzanna Śliwka - "RECYTACJA WIERSZA"

            III miejsce: Martyna Celińska - "GIMNASTYKA"

            wyróżnienia : Natalia Gołębiewska - " TANIEC"

                               Filip Sadowski, Filip Humiński - " GRA NA FLECIE"

          • WYNIKI KONKURSÓW Z OKAZJI DNIA PATRONA SZKOŁY MIKOŁAJA KOPERNIKA

            26.02.2013

            W ramach obchodów DNIA PATRONA SZKOŁY - MIKOŁAJA KOPERNIKA odbyły się konkursy dla uczniów szkoły . Wyłoniono najlepszych

            W konkursie recytatorskim sukces odnieśli:

            I miejsce - Julia Manikowska - klasa V

            II miejsce - Dominika Huzarska - klasa VI

            III miejsce - Aleksandra Gross - klasa VI

            Wyróżnienia: Zuzanna Śliwka - klasa IV i Mateusz Gabryś - klasa IV 

            W konkursie krasomówczym

            I miejsce - Zuzanna Śliwka - klasa IV

            II miejsce - Kinga Dams - klasa V  i Julia Błaszkiewicz - klasa V

            III miejsce - Julia Skorupska - klasa V i Joanna Błaszkiewicz - klasa V

            W pokazie prezentacji multimedialnych

            I miejsce - Julia Karbownik - klasa V i Martyna Flis - klasa V

            II miejsce - Maciej Niemyjski - klasa V

            III miejsce - Martyna Orzechowska - klasa IV

             

            Zdjęcia w albumie fotograficznym

          • XXII ZIMA Z KOMPASEM

            21.02.2013

               9 lutego 2013r uczniowie naszej szkoły wzięli udział w marszach na orientację XXII Zima z kompasem. Organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 3 w Chełmży, Klub Imprez na Orientację „Skarmat” oraz Oddział Miejski PTTK w Toruniu. Baza imprezy mieściła się w Szkole Podstawowej nr 3 w Chełmży.

               Nasi uczniowie brali udział w kategorii TP (dla początkujących) oraz TD (dla dzieci). W tym roku było prawie 250 uczestników, którzy przyjechali z Bydgoszczy, Mogilna, Grudziądza, Torunia, Ostaszewa, Pigży, Dębowej Łąki, a także z Chełmży, no i oczywiście z Dubielna. Rajd odbył się nad Jeziorem Chełmżyńskim w Zalesiu, dokąd pojechaliśmy autokarem. Uczniowie maszerowali po okolicy z mapkami w poszukiwaniu punktów kontrolnych. Pogoda nam dopisała, a ruch na świeżym powietrzu poprawił nasze samopoczucie. Po powrocie do szkoły na wszystkich czekała smaczna grochówka. Nasi uczniowie: Mateusz Kaźmierski, Jarosław Krysiński i Kamil Taglewski w swojej kategorii (TD) zajęli III miejsce. Serdecznie Gratulujemy!!!

               Zapraszamy do udziału w kolejnych rajdach.

            zdjęcia w albumie fotograficznym

          • PODSUMOWANIE I SEMESTRU ROKU SZKOLNEGO 2012/2013

            17.02.2013

             

               W wyniku postępowania klasyfikacyjnego kończącego I semestr roku szkolny 2012/2013, podsumowano wyniki poszczególnych ucznióww edukacji wczesnoszkolnej.                                                             Do grupy uczniów wyróżniających się należą.

            Klasa I

            1.   Flis Eryk

            2.  Maciejczyk Patrycja

            3.  Chmarzyńska Zofia

            4.  Kurzeja Mateusz

            5.  Kłósek Małgorzata

            Klasa II

            1.  Banaszek Szymon

            2. Celińska Martyna

            3. Flis Filip

            4. Gołębiewska Natalia

            5. Kopeć Roksana

            6. Mainka Sara

            7. Osińska Martyna

            8. Pindral Julia

            9. Stalmierska Zuzanna

            10.Staniszewska Oliwia

            Klasa III

            1. Jeziorska Zuzanna

            2. Maier Laura

            3. Żokowski Maksymilian

            4. Niemyjski Bartłomiej

            5. Adamczyk Zuzanna

              W odziałach IV - VI na wyróżnienie zasługuje grupa uczniów mogących odnieść sukces szkolny w latach następnych. Wykaz uczniów sporządzono na podstawie średniej ocen z poszczególnych przedmiotów nauczania

            Klasa IV

            1. Bednarek Emilia – 5,1

            2. Jaworski Hubert – 5,0

            3. Śliwka Zuzanna – 4,8

            4. Orzechowska Martyna – 4,7

            5. Kłos Radosław -4,5

            6. Żakowska Katarzyna – 4,5

            Klasa V

            1.  Karbownik Julia – 5,1

            2. Flis Martyna – 4,67

            3. Manikowska Julia – 4,55

            4. Chmarzyński Hubert – 4,55

            5. Skorupska Julia – 4,67

            Klasa VI

             1. Gross Aleksandra -4,8

            2. Huzarska Dominika – 4,7

            3. Modrzyński Przemysław – 4,5

             

          • WYNIKI TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO

            10.02.2013


            WYNIKI TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO

             

             I MIEJSCE  I TYTUŁ MISTRZA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM na rok 2013

                                                    GABRYŚ SZYMON 

            II MIEJSCE

                MODRZYŃSKI PRZEMYSŁAW

            III MIEJSCE

                LEWANDOWSKI PATRYK

             

             

             

             

             

          • PODSUMOWANIE WYNIKÓW OSIĄGNIĘTYCH PRZEZ UCZNIÓW W POSZCZEGÓLNYCH ODDZIAŁACH

            30.06.2011

            W wyniku postępowania kwalifikacyjnego kończącego rok szkolny 2010/2011 podsumowano wyniki poszczególnych uczniów

            w edukacji wczesnoszkolnej. Do grupy uczniów wyróżniających się należą.

                                               KLASA I

            ADAMCZYK ZUZANNA

            DZIARNECKI RAFAŁ

            JEZIORSKA ZUZANNA

            MAIER LAURA

            ŻOKOWSKI MAKSYMILIAN

                                              KLASA II

            BEDNAREK EMILIA

            JAWORSKI HUBERT

            ORZECHOWSKA MARTYNA

            ŚLIWKA ZUZANNA

            WOLLERT MARTYNA

                                             KLASA III

            BŁASZKIEWICZ JOANNA

            BŁASZKIEWICZ JULIA

            CHMARZYŃSKI HUBERT

            DAMS KINGA

            FLIS MARTYNA

            KARBOWNIK JULIA

            MAKUŁA PATRYK

            MANIKOWSKA JULIA

            NIEMYJSKI MACIEJ

            SKORUPSKA JULIA

              W  odziałach IV - VI na wyróżnienie zasługuje grupa uczniów mogących odnieść sukces szkolny w latach następnych. Wykaz uczniów sporządzono na podstawie średniej ocen z poszczególnych przedmiotów nauczania.

                                KLASA IV

            1. GROSS ALEKSANDRA   - 5,1

            2. MODRZYŃSKI PRZEMYSŁAW - 5,1

            3 .HUZARSKA DOMINIKA - 5,0

                               KLASA V a

            1. URTNOWSKI KACPER - 5,3

            2. JAWORSKA PATRYCJA - 5,2

            3. LESZCZYŃSKI MATEUSZ - 5,2

            4. CHMARZYŃSKI ADRIAN - 5,1

            5. SKORUPSKI SYLWESTER - 5,0

                            KLASA V b

            1. LATKO LAURA - 5,1

            2. ŻAKOWSKI PAWEŁ - 5,1

            3. RYGIELSKA KAROLINA - 4,8

                             KLASA VI

            1. KŁÓSEK AGNIESZKA - 5,3

            2. ŻYWICKA MONIKA - 5,1

            3. ŁĘGOWSKA JUSTYNA - 4,8

            4. SAJ EWA - 4,8

          • Plakat

            30.06.2011

            Założeniem konkursu plastycznego było wykonanie plakatu z charakterystycznymi symbolami Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych.

            W trakcie oceny  wytypowano najlepsze prace.

            I miejsce zajął  - Mateusz Leszczyński

            II miejsce - Adrian Chmarzyński

            III miejsce - Kacper Urtnowski

             

          • Wyniki konkursu wiedzy o krajach anglojęzycznych

            30.06.2011

            W dniu 9 czerwca  2011 rozstrzygnięto konkurs określający poziom wiedzy o krajach anglojęzycznych.

            W podsumowaniu najwięcej punktów uzyskali:

            I. Adrian Chmarzyński - 21 pkt.

            II. Sylwester Skorupski - 19 pkt

            III. Kacper Urtnowski - 17 pkt

                 Mateusz Leszczyński - 17 pkt

          • Wyniki konkursu recytatorskiego

            31.05.2011

            Konkurs recytatorski wyłonił najlepszych uczniów w interpretacji wierszy z okazji Dnia Matki.

            I miejsce zajęła -  Laura Latko -  za interpretację wiersza " Czekam na mamę"

            II miejsce - Ewa Saj - za interpretację wiersza - " To matka "

            III miejsce - Dominika Huzarska -  za interpretację wiersza      -     " Matka"

                        - Klaudia Derenda - za interpretację wiersza  -  " Matka "

                        - Adrian Chmarzyński -  za interpretację wiersza  - " Mamo brak mi słów "

          • Mistrz ortografii

            31.05.2011

            Rozstrzygnięty został konkurs ortograficzny o tytuł - "MISTRZ ORTOGRAFII" .

            Tytuł zdobyła Agnieszka Kłósek z klasy VI.

            Kolejne miejsca zajęli:

            II miejsce - Patrycja Jaworska  - klasa V a

            III miejsce - Karol Wierzchowski - klasa V b

                               - Karolina Rygielska - klasa V b

          • Zawody powiatowe w trójboju lekkoatletycznym

            25.05.2011

            W dniu 20 maja 2011 r. w Stolnie odbyły się zawody powiatowe w trójboju lekkoatletycznym dla uczniów szkół podstawowych.

            Zespół chłopców zajął II miejsce.

            Skład zespołu: Lewandowski Patryk

                             Gabryś Szymon

                             Kurzeja Rafał

                             Żakowski Artur

                             Modrzyński Przemysław

                             Wollert Kacper

            Zespół dziewcząt zajął IV miejsce

            Skład zespołu:  Gross Aleksandra

                              Lewańska Wiktoria

                              Grabowska Julia

                              Cywka Natalia

                              Zielińska Małgorzata

                              Strąkowska Klaudia

          • Wyniki międzyszkolnego konkursu z języka niemieckiego

            25.05.2011

            Odbył sie międzyszkolny konkurs z języka niemieckiego uczniów klas VI.

            W rywalizacji uczniowie naszej szkoły zajęli miejsca.

            I miejsce zajął -   Dawid Dziarnecki

            III miejsce zajęły - Klaudia Derenda i Agnieszka Kłósek

          • Wyniki konkursu z języka niemieckiego

            25.05.2011

            Rozstrzygnięty został konkurs z języka niemieckiego skierowany do uczniów klas IV i V

            W podsumowaniu konkursu najlepszymi okazali się:

            w klasie IV - Przemysław Modrzyński

            w klasie V - Karolina Rygielska

          • Mistrzostwa Powiatu Chełmińskiego w piątkach piłkarskich

            25.05.2011

             

            W dniu 29 kwietnia 2011 odbyły się w Kijewie Królewskim - Mistrzostwa Powiatu Chełmińskiego w piątkach piłkarskich.

            Zespół reprezentujący  naszą szkołę zajął IV miejsce.

            Skład zespołu:

            Suszyło Bartosz

            Modrzyński Przemysław

            Lewandowski Patryk

            Urtnowski Kacper

            Chmarzyński Adrian

            Skorupski Sylwester

            Banaszek Adrian

            Gabryś Szymon