Wiadomości

          • OKRĘGOWE ZAWODY SPŁAWIKOWE 2011

            19.05.2011

                 

                     W dniu 15 maja 2011 odbyły się Okręgowe Zawody Spławikowe Ligi Młodzieży Szkolnej. W zawodach brali udział uczniowie naszej szkoły. W kategorii - kadet młodszy,  zespół w składzie :

            1. Żywicka Monika

            2. Gabryś Szymon

            3. Kurzeja Rafał

                                             zajął II miejsce

          • Rozstrzygnięcie konkursu przyrodniczego dla uczniów klas I-III

            19.05.2011

            W dniu 12 maja 2011 rozstrzygnięty został konkurs przyrodniczy skierowany do uczniów klas I-III. Po podsumowaniu najlepszymi okazali się uczniowie:

            I miejsce -  Śliwka Zuzanna - klasa II

                              - Manikowska Julia - klasa III

            II miejsce - Karbownik Julia - klasa III

            III miejsce - Flis Martyna - klasa III

          • Turniej warcabowy

            16.05.2011

            W dniu 14 maja 2011 odbył się turniej warcabowy dla uczniów szkoły . Zawody odbyły się w dwóch grupach .

            Oto wyniki:

            Grupa I  - klasy 0-III

              KLASA PKT
            BANSZEK SZYMON 0 20
            WILCZKOWSKA LAURA III 15
            CHMARZYŃSKI HUBERT III 14
            LEWANDOWSKI KRZYSZTOF II 14
            GRAJKOWSKI KAROL II 12
            DAMS KINGA III 11
            SADOWSKI FILIP I 10
            DĄBROWSKA MAŁGORZATA III 9
            GABRYŚ DOMINIK I 6
            NALIŃSKI DAWID II 6
            DUDEK MAKSYMILIAN I 2
            WOLLERT MARTYNA II 1

            Grupa II - uczniowie klas IV-VI

              KLASA PKT
            WIERZCHOWSKI KAROL V 18
            NOGALSKI ARKADIUSZ V 17
            LESZCZYŃSKI MATEUSZ V 14
            DZIARNECKI DAWID VI 13
            OSIŃSKI KAMIL V 12
            PAWSKI ŁUKASZ VI 12
            WOLLERT KACPER IV 10
            GABRYŚ SZYMON IV 10
            KARULSKI ADRIAN VI 9
            SUSZYŁO BARTOSZ VI 8
            HOLKA DAWID V 8
            SZYMAŃSKI KAMIL VI 8
            KURZEJA RAFAŁ IV 7
            MODRZYŃSKI PRZEMYSŁAW IV 6
            ŚWIĄDER DAMIAN V 5
            LEWANDOWSKI WOJCIECH V 1

             

          • Indywidualne Mistrzostwa Okręgu -Toruń

            16.05.2011

            W Wąbrzeźnie odbyły się zawody w trójboju spiningowym w ramach RZUTOWYCH MISTRZOSTW OKRĘGU TORUŃ.

            Indywidualny sukces odniosła uczennica naszej szkoły - Monika Żywicka z klasy VI zdobywając I miejsce

          • Sukces uczennicy w trzynastej edycji Powiatowej Olimpiady Ekologicznej

            16.05.2011

            W dniu 18 kwietnia 2011 r., w Zespole Szkół nr 2 im. Adama Mickiewicza w Chełmnie, odbyła się trzynasta edycja Powiatowej Olimpiady Ekologicznej, organizowanej przez Starostwo Powiatowe w Chełmnie. W Olimpiadzie brali udział uczniowie z terenu powiatu chełmińskiego, ze szkół podstawowych i gimnazjów, którzy uzyskali kwalifikacje z etapu gminnego oraz uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, wyłonieni w eliminacjach szkolnych. Uczestnicy rozwiązywali test składający się z 40 pytań w zakresie: ochrony środowiska, przyrody, ekologii, znajomości form ochrony przyrody oraz powiatu chełmińskiego.

            W kategorii szkół podstawowych I miejsce - indywidualne zajęła uczennica naszej szkoły

            Agnieszka Kłósek -klasa VIkategori 

             

            wręczenie nagród w Chełmnie             

          • Wyniki etapu powiatowego konkursu

            16.05.2011

            Wyniki etapu powiatowego konkursu " Zieleń i zabytki Ziemi Chełmińskiej"

            przeprowadzonego pod patronatem Starostwa Powiatowego .

                       Duży sukces na etapie powiatowym odniosła uczennica

            klasy IV - Weronika Jansen zajumując I miejsce - gratulacje!!!

          • Wyniki etapu szkolnego konkursu

            14.05.2011

            Rozstrzygnięty został etap szkolny konkursu powiatowego " Zieleń i zabytki Ziemi Chełmińskiej" Wyniki oceny poszczególnych prac przedstawiają się następująco:

            I miejsce przyznano  - Weronice Jansen - klasa IV

             

            II miejsce zajęli - Julia i Kornel Grabowscy

            III miejsce zajął - Łukasz Pawski

          • Wyniki etapu szkolnego konkursu ortograficznego dla uczniów klas I-III

            14.05.2011

            Podsumowano etap szkolny konkursu ortograficznego skierowanego do uczniów klas I-III  "MĄDRALINEK"

            Oto wyniki:

            I miejsce  - Manikowska Julia - klasa III

            II miejsce - Karbownik Julia - klasa III

            III miejsce - Niemyjski Maciej - klasa III

            Wyróżnienia otrzymali: Wollert Martyna - klasa II

                                                 Flis Martyna - klasa III

                                                 Strąkowska Klaudia - klasa III

          • Wyniki konkursu języka angielskiego "Co warto zobaczyć podczas pobytu w Kanadzie? "

            25.03.2011

            Rozstrzygnięty został konkurs prezentujący ciekawe miejsca w Kanadzie w formie plakatowej. W podsumowamiu przedstawionych prezentacji wyłonione zostały najlepsze prace. Wyróżniono prace uczniów:

            I miejsce przyznano      Kamilowi Osińskiemu

            II miejsce zajął             Przemysław Modrzyński

            III miejsce zajęła       Aleksandra Gross

          • konkursy z okazji powitania wiosny 2011

            25.03.2011

            W dniu 21 marca 2011 odbyły się konkursy związane z powitaniem wiosny.

            W konkursie na najbardziej wiosenną izbę lekcyjną wyróżnienie uzyskały klasy:

            klasa VI  

            klasa 0    

            Najbardziej orginalną Marzannę wykonali uczniowie klasy I

              oraz klasy VI

            Najbardziej "zielona klasa" to klasa Vb

          • Sukces Patryka Lewandowskiego w biegach przełajowych

            24.03.2011

             

            13 marca 2011 w Czernikowie odbyły się Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego            w biegach przełajowych. W zawodach duży sukces odniósł uczeń klasy IV Patryk Lewandowski zajmując I miejsce w swojej kategorii wiekowej . Na zdjęciu moment wręczania złotego medalu.

            Gratulacje - z życzeniami dalszych sukcesów!!!!!

          • Sukces uczennicy Agnieszki Kłósek

            24.03.2011

             

            Uczennica klasy VI - Agnieszka Kłósek odniosła wielki sukces w finale wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z przyrody i uzyskała tytuł laureata .

            Konkurs organizowany jest pod patronatem Kuratora Oświaty w Bydgoszczy.

            Serdeczne gratulacje!!!!

            Warto również podkreślić jej sukces i udział w finale wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z języka polskiego.

          • MISTRZOSTWA SZKOŁY - TURNIEJ SZACHOWY

            07.02.2011

            Rozegrano otwarty turniej szachowy dla dziewcząt i chłopców

            I - II miejsce - Chmarzyński Adrian , Skorupski Sylwester

            III - IV miejsce - Jaworska Patrycja , Jaworski Hubert

            V miejsce - Kłos Radosław

            VI miejsce - Szymański Kamil

          • MISTRZOSTWA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM

            07.02.2011

            Rozegrano mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym

            chłopcy;

            I miejsce - Kacper Urtnowski

            II miejsce - Karol Wierzchowski

            III miejsce - Mateusz Leszczyński

            dziewczęta:

            I miejsce - Oliwia Ratajczak

            II miejsce - Angelika Lipińska

          • WYNIKI KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z JĘZYKA POLSKIEGO - 2010

            04.01.2011

            Rozstrzygnięty został etap szkolny konkursu przedmiotowego z języka polskiego

            I miejsce -   Agnieszka Kłósek - 44 pkt - awans do etapu rejonowego

            II miejsce -  Weronika Hospod - 27 pkt

            III miejsce -  Justyna Łęgowska - 25 pkt

                              Daniela Szydzik - 25 pkt

            IV miejsce - Tomasz Brzozowski - 24 pkt

            V miejsce - Monika Żywicka - 19 pkt

            VI miejsce - Klaudia Derenda - 15 pkt

          • WYNIKI KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z PRZYRODY - 2010

            19.12.2010

            Rozstrzygnięto etap szkolny konkursu przedmiotowego z przyrody 2010

            I miejsce  - Agnieszka Kłósek  - 33 pkt     - awans do etapu rejonowego

            II miejsce - Radosław Wojtalik  - 24 pkt

            III miejsce - Daniela Szydzik - 21 pkt

            IV miejsce - Laura Latko - 20 pkt

            V miejsce - Monika Żywicka - 19 pkt

            VI miejsce - Adrian Chmarzyński - 17 pkt

            VII miejsce - Karol Wierzchowski - 16 pkt

                         Mateusz Leszczyński - 16 pkt

            VIII miejsce - Kacper Urtnowski - 15 pkt

                           Tomasz Brzozowski - 15 pkt

            IX miejsce - Sylwester Skorupski - 11 pkt

            X miejsce - Justyna Łęgowska - 8 pkt

                        Weronika Hospod - 8 pkt

            XI miejsce - Kamil Szymański - 5 pkt