Nasi uczniowie brali udział w Olimpiadzie Wiedzy Ekologiczno-Wędkarskiej w Wąbrzeźnie.
W rywalizacji zespołowej zajęli III miejsce. Skład Zespołu:
1. Żywicka Monika
2. Gabryś Szymon
3. Kurzeja Rafał

Nasi uczniowie brali udział w Olimpiadzie Wiedzy Ekologiczno-Wędkarskiej w Wąbrzeźnie.
W rywalizacji zespołowej zajęli III miejsce. Skład Zespołu:
1. Żywicka Monika
2. Gabryś Szymon
3. Kurzeja Rafał
![]()
W dniu 15 maja 2011 odbyły się Okręgowe Zawody Spławikowe Ligi Młodzieży Szkolnej. W zawodach brali udział uczniowie naszej szkoły. W kategorii - kadet młodszy, zespół w składzie :
1. Żywicka Monika
2. Gabryś Szymon
3. Kurzeja Rafał
zajął II miejsce
![]()
W dniu 12 maja 2011 rozstrzygnięty został konkurs przyrodniczy skierowany do uczniów klas I-III. Po podsumowaniu najlepszymi okazali się uczniowie:
I miejsce - Śliwka Zuzanna - klasa II
- Manikowska Julia - klasa III
II miejsce - Karbownik Julia - klasa III
III miejsce - Flis Martyna - klasa III
W dniu 14 maja 2011 odbył się turniej warcabowy dla uczniów szkoły . Zawody odbyły się w dwóch grupach .
Oto wyniki:
Grupa I - klasy 0-III
| KLASA | PKT | |
| BANSZEK SZYMON | 0 | 20 |
| WILCZKOWSKA LAURA | III | 15 |
| CHMARZYŃSKI HUBERT | III | 14 |
| LEWANDOWSKI KRZYSZTOF | II | 14 |
| GRAJKOWSKI KAROL | II | 12 |
| DAMS KINGA | III | 11 |
| SADOWSKI FILIP | I | 10 |
| DĄBROWSKA MAŁGORZATA | III | 9 |
| GABRYŚ DOMINIK | I | 6 |
| NALIŃSKI DAWID | II | 6 |
| DUDEK MAKSYMILIAN | I | 2 |
| WOLLERT MARTYNA | II | 1 |
Grupa II - uczniowie klas IV-VI
| KLASA | PKT | |
| WIERZCHOWSKI KAROL | V | 18 |
| NOGALSKI ARKADIUSZ | V | 17 |
| LESZCZYŃSKI MATEUSZ | V | 14 |
| DZIARNECKI DAWID | VI | 13 |
| OSIŃSKI KAMIL | V | 12 |
| PAWSKI ŁUKASZ | VI | 12 |
| WOLLERT KACPER | IV | 10 |
| GABRYŚ SZYMON | IV | 10 |
| KARULSKI ADRIAN | VI | 9 |
| SUSZYŁO BARTOSZ | VI | 8 |
| HOLKA DAWID | V | 8 |
| SZYMAŃSKI KAMIL | VI | 8 |
| KURZEJA RAFAŁ | IV | 7 |
| MODRZYŃSKI PRZEMYSŁAW | IV | 6 |
| ŚWIĄDER DAMIAN | V | 5 |
| LEWANDOWSKI WOJCIECH | V | 1 |
![]()
W Wąbrzeźnie odbyły się zawody w trójboju spiningowym w ramach RZUTOWYCH MISTRZOSTW OKRĘGU TORUŃ.
Indywidualny sukces odniosła uczennica naszej szkoły - Monika Żywicka z klasy VI zdobywając I miejsce
![]()
W dniu 18 kwietnia 2011 r., w Zespole Szkół nr 2 im. Adama Mickiewicza w Chełmnie, odbyła się trzynasta edycja Powiatowej Olimpiady Ekologicznej, organizowanej przez Starostwo Powiatowe w Chełmnie. W Olimpiadzie brali udział uczniowie z terenu powiatu chełmińskiego, ze szkół podstawowych i gimnazjów, którzy uzyskali kwalifikacje z etapu gminnego oraz uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, wyłonieni w eliminacjach szkolnych. Uczestnicy rozwiązywali test składający się z 40 pytań w zakresie: ochrony środowiska, przyrody, ekologii, znajomości form ochrony przyrody oraz powiatu chełmińskiego.
W kategorii szkół podstawowych I miejsce - indywidualne zajęła uczennica naszej szkoły
Agnieszka Kłósek -klasa VIkategori
wręczenie nagród w Chełmnie 
![]()
Wyniki etapu powiatowego konkursu " Zieleń i zabytki Ziemi Chełmińskiej"
przeprowadzonego pod patronatem Starostwa Powiatowego .
Duży sukces na etapie powiatowym odniosła uczennica
klasy IV - Weronika Jansen zajumując I miejsce - gratulacje!!!
![]()
Rozstrzygnięty został etap szkolny konkursu powiatowego " Zieleń i zabytki Ziemi Chełmińskiej" Wyniki oceny poszczególnych prac przedstawiają się następująco:
I miejsce przyznano - Weronice Jansen - klasa IV
II miejsce zajęli - Julia i Kornel Grabowscy
III miejsce zajął - Łukasz Pawski
![]()
W przprowadzonym konkursie ortograficznym - międzyszkolnym pod nazwą "MĄDRALINEK"
uczniowie naszej szkoły zajęli miejsca:
I miejsce - Karbownik Julia
II miejsce - Manikowska Julia
Podsumowano etap szkolny konkursu ortograficznego skierowanego do uczniów klas I-III "MĄDRALINEK"
Oto wyniki:
I miejsce - Manikowska Julia - klasa III
II miejsce - Karbownik Julia - klasa III
III miejsce - Niemyjski Maciej - klasa III
Wyróżnienia otrzymali: Wollert Martyna - klasa II
Flis Martyna - klasa III
Strąkowska Klaudia - klasa III
Rozstrzygnięty został konkurs prezentujący ciekawe miejsca w Kanadzie w formie plakatowej. W podsumowamiu przedstawionych prezentacji wyłonione zostały najlepsze prace. Wyróżniono prace uczniów:
I miejsce przyznano Kamilowi Osińskiemu
II miejsce zajął Przemysław Modrzyński
III miejsce zajęła Aleksandra Gross
W dniu 21 marca 2011 odbyły się konkursy związane z powitaniem wiosny.
W konkursie na najbardziej wiosenną izbę lekcyjną wyróżnienie uzyskały klasy:
klasa VI
klasa 0
Najbardziej orginalną Marzannę wykonali uczniowie klasy I
oraz klasy VI
Najbardziej "zielona klasa" to klasa Vb

13 marca 2011 w Czernikowie odbyły się Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w biegach przełajowych. W zawodach duży sukces odniósł uczeń klasy IV Patryk Lewandowski zajmując I miejsce w swojej kategorii wiekowej . Na zdjęciu moment wręczania złotego medalu.
Gratulacje - z życzeniami dalszych sukcesów!!!!!
Uczennica klasy VI - Agnieszka Kłósek odniosła wielki sukces w finale wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z przyrody i uzyskała tytuł laureata .
Konkurs organizowany jest pod patronatem Kuratora Oświaty w Bydgoszczy.
Serdeczne gratulacje!!!!
Warto również podkreślić jej sukces i udział w finale wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z języka polskiego.
Wyróżniający się uczniowie w poszczególnych oddziałach szkoły
![]()
Rozegrano otwarty turniej szachowy dla dziewcząt i chłopców
I - II miejsce - Chmarzyński Adrian , Skorupski Sylwester
III - IV miejsce - Jaworska Patrycja , Jaworski Hubert
V miejsce - Kłos Radosław
VI miejsce - Szymański Kamil
![]()
Rozegrano mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym
chłopcy;
I miejsce - Kacper Urtnowski
II miejsce - Karol Wierzchowski
III miejsce - Mateusz Leszczyński
dziewczęta:
I miejsce - Oliwia Ratajczak
II miejsce - Angelika Lipińska
![]()
Po przeprowadzeniu etapu rejonowego olimpiady przedmiotowej z języka polskiego oraz przyrody do etapu wojewódzkiego zakwalifikowła sie uczennica
Agnieszka Kłósek
![]()
Rozstrzygnięty został etap szkolny konkursu przedmiotowego z języka polskiego
I miejsce - Agnieszka Kłósek - 44 pkt - awans do etapu rejonowego
II miejsce - Weronika Hospod - 27 pkt
III miejsce - Justyna Łęgowska - 25 pkt
Daniela Szydzik - 25 pkt
IV miejsce - Tomasz Brzozowski - 24 pkt
V miejsce - Monika Żywicka - 19 pkt
VI miejsce - Klaudia Derenda - 15 pkt
![]()
Rozstrzygnięto etap szkolny konkursu przedmiotowego z przyrody 2010
I miejsce - Agnieszka Kłósek - 33 pkt - awans do etapu rejonowego
II miejsce - Radosław Wojtalik - 24 pkt
III miejsce - Daniela Szydzik - 21 pkt
IV miejsce - Laura Latko - 20 pkt
V miejsce - Monika Żywicka - 19 pkt
VI miejsce - Adrian Chmarzyński - 17 pkt
VII miejsce - Karol Wierzchowski - 16 pkt
Mateusz Leszczyński - 16 pkt
VIII miejsce - Kacper Urtnowski - 15 pkt
Tomasz Brzozowski - 15 pkt
IX miejsce - Sylwester Skorupski - 11 pkt
X miejsce - Justyna Łęgowska - 8 pkt
Weronika Hospod - 8 pkt
XI miejsce - Kamil Szymański - 5 pkt
Powered by aSc EduPage